V. Korbelová vlasové studio

Vlasta Korbelová založila svůj salon v roce 1995. Kromě velice úzké spolupráce se značkami Kérastase Paris a L´Oréal Professionnel je její vlasové studio již po několik let členem mezinárodní asociace HCF /Haute Coiffure Française/, v jejíž české sekci byla po 5 let uměleckou ředitelkou, nyní stále zůstává členkou uměleckého týmu.

Pro Vlastu je její práce srdeční záležitostí, „žije svým vlasovým studiem, svou klientelou, která je velmi věrná. Neustálý rozvoj na „poli vzdělávaní“ je pro ni základem úspěchu, osobního růstu, díky kterým může poté své získané zkušenosti, znalosti předávat dále. Za zmínku určitě stojí její pozice školitelky projektu Kérastase Paris "SALON PRIVILEGE". Ten byl zaměřen na zvýšení odbornosti kadeřníků pracujících se značkou Kérastase Paris v oblasti anatomie vlasu, vlasové pokožky, psychologie komunikace a nadstandardního servisu pro klienta v salonu. Pro L´Oréal Professionnel pracovala coby specialista na revoluční barvící systém INOA, kdy školila salony v celé ČR. V současné době vystupuje jako Ambasador Steampod.

Ráda se též věnuje účesové tvorbě v podobě vlastních kolekcí, vystoupením v rámci vlasových show, česání módních přehlídek, atd.

V roce 2013 ji oslovila značka L´Oréal Professionnel s novým konceptem Salonu Emotion.
Po více než půl roce usilovné práce došel projekt a „nový salon“ – V. Korbelová vlasové studio -  do velkého finále!  

Fotogalerii salonu si můžete prohlédnout zde

Ocenění – Nejlepší kadeřník – poradce Kérastase ČR a SR

Vědomostní soutěž pro kadeřníky – poradce Kérastase, která má za úkol prověřit jejich znalosti a schopnosti orientovat se v přípravcích a technologiích, vč. dokonalého zvládnutí Obřadů a masáží

 • 2009 – 1. místo Markéta Rostášová (kadeřník junior), Vlasta Korbelová, Zdenka Stárková se umístily v první desítce
 • 2007 – 1. místo Zdeňka Stárková, 3. místo Vlasta Korbelová (ve finálovém desítce se umístily i další dvě členky salonu)
 • 2004 – 2. místo Vlasta Korbelová, cena diváků "Nejsympatičtější kadeřník-poradce Kérastase" pro Zdeňku Stárkovou
 • 2002 – 1. místo Vlasta Korbelová

Ocenění – Mystery Client

Soutěž pro salony Kérastase založená na znalostech přípravků Kérastase a dokonalém servisu poskytovaném zákazníkům

Mystery Client je zákazník jako každý jiný, pozornější ovšem než běžný. Podle daných instrukcí hodnotil úroveň péče a ostatní služby v salonu. Začíná to vyřízením telefonické objednávky, návštěvou v salonu, komunikací s recepční a kadeřníkem přes provedenou diagnózu vlasů a doporučení přípravků a obřadu Kérastase vč. masáže vlasové pokožky, informace o prováděné úpravě vlasů až po doporučení výrobků pro domácí péči a rozloučení. Nedílnou součástí je otestování atmosféry v salonu a dalších služeb zákazníkovi.

 • 2006 – 1. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Iva Náležínská, Zdeňka Stárková)
 • 2005 – 2. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Iva Náležínská, Zdeňka Stárková)
  Zdeňka Stárková získala cenu za nejlepší kadeřnici
 • 2003 – 2. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Anna Tláskalová, Zdeňka Stárková)
  Anna Tláskalová získala navíc cenu za nejlépe ohodnocenou návštěvu

Haute Coiffure Française

HCF – asociace Haute Coiffure Française vznikla v Paříži v r. 1945 – seskupení sdružující kadeřníky na vysoké umělecké úrovni a vysokého morálního kreditu. Jednotlivé sekce HCF mají ve všech zemích své sídlo, prezidenta, uměleckého ředitele a pokladníka. Rada HCF dohlíží na to, aby jako členové byly přijímány jen ty salóny, které splňují poměrně přísné podmínky členství. Do HCF tedy nevstupuje pouze osobnost kadeřníka – majitele nebo odborného vedoucího, ale vždy celý salón, neboť služby HCF jsou celosvětově brány jako týmová práce.

Mezinárodní společenství HCF je nezávislé sdružení s jasnou myšlenkou:

- mít projekt spojující kadeřníky ve společném úsilí zvýšit kredit a prestiž kadeřnického řemesla, vč. společné propagace salónů

- rozvíjet mladé talenty, kreativitu, ambice, vytvářet kadeřnické linie a být nositeli chráněné značky, kterou mohou používat pouze členové asociace.

HCF uvádí dvakrát ročně nové linie vytvořené nejlepšími kadeřníky a vizážisty ve spolupráci s Haute Couture. Linie jsou představovány v Paříži a následně jsou pod dohledem uměleckých ředitelů uváděny v každé zemi.

Sekce HCF fungují ve všech zemích na stejném principu – představují záruku kvality, dynamičnosti nadstandardní služby klientům v souladu s profesionálním a etickým kodexem